Facebook pixel
Infolinia: (22) 111 50 10
Darmowe zwroty do 30 dni
Darmowa wysyłka od 100 zł

Bukiet herbaciany


39,99 1 op.
Ilość:
+ -
Produkt chwilowo niedostępny

Bukiet herbaciany

Oryginalna alternatywa dla żywych kwiatów to bukiet z herbat z sitkiem do ich zaparzania oraz kandyzowanym cukrem.

Taki prezent wygląda i pachnie równie pięknie jak świeże kwiaty, a jest nie tylko wyjątkowy, ale jeszcze bardzo smaczny i zdrowy.

Stanowi praktyczny, choć niecodzienny prezent, który z pewnością nie zwiędnie ani nie zbierze kurzu na półkach, a osoba obdarowana będzie pod wrażeniem kreatywności dającego.

 

W skład bukietu wchodzą:

  1. Sitko z rączką do zaparzania herbaty 1 sztuka
  2. Herbata kwitnąca 2 sztuki - wysokiej jakości zielona i czarna herbata, której najmłodsze listki i pączki są zwinięte w kulkę w artystyczny sposób. Po zaparzeniu rozwijają się, uwalniając ukryte w środku kwiaty i dają mocny napar, który zachwyci każdego konesera herbat. Wybierane losowo np: Camus Blooming, Flower lychee ball.
  3. Cukier kandyzowany - Cytrynowy 30 g - o nieregularnych kryształach, wyglądem przypominających naturalne bursztyny. Jego smak idealnie wzbogaca smak herbaty, kawy, drinków i innych napojów gorących i zimnych.
  4. Herbaty smakowe w rożku 4 sztuki:
  5. Herbaty naturalne w rożku 2 sztuki:

Całość gustownie opakowana w kolorową krepinę (kryza). Kolor opakowania wybierany jest losowo (czerwony, zielony lub inny).

Każdy bukiet robiony i składany jest ręcznie po złożeniu zamówienia, dlatego każdy z nich (również kolor) może się lekko różnić od tego na zdjęciu.

KawaiHerbata.com Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022r.