menu
Kontakt
email: arkom@kawaiherbata.com
tel. (22) 371 46 37
tel. 502 858 007

Filtry do herbaty

   Dzięki papierowym filtrom każdy ma możliwość wygodnie zaparzyć swoją ulubioną herbatę w domu, pracy czy podczas podróży oraz cieszyć się jej smakiem i aromatem. Rozmiary filtrów sprawiają, że pasują do dzbanka, kubka lub ulubionej filiżanki. Praktycznie i szybko zaparzać można w nich herbatę oraz wszystkie rodzaje ziół. Z filtrami można wygodnie podróżować, zajmują bardzo mało miejsca.
   Unikalna metoda technologii bibuły filtracyjnej produkowanej na bazie naturalnych surowców, powoduje, że filtry nie zmieniają w wodzie smaku i zapachu. Dzięki temu umożliwiają zaparzanie ekskluzywnej jakości herbaty, która zachowuje swój naturalny smak i aromat.
   Jeżeli przyjrzymy się bliżej filtrom, to zauważymy, że każdy został bardzo starannie zaprojektowany. Wygodne nasypywanie suszu i zaparzanie – to nasz priorytet. Różne wielkości filtrów zapewniają wystarczająco dużo miejsca, aby listki herbaty mogły w pełni rozwinąć się, zachować wszystkie swoje właściwości i jakość naparu.
    Dodatkową zaletą takiego filtra jest możliwość regulowania ilości i rodzaju zaparzanego suszu według własnych upodobań. Konsument widzi i wie, co pije. Już nie trzeba zaparzać całego czajnika, aby cieszyć się smakiem swojej ulubionej herbaty, której nazwę można zapisać. Można zabrać ją ze sobą, zaparzyć w wybranym momencie i wyrzucić. Bez konieczności mycia czajnika lub sitka.
 
Logowanie »
Rejestracja »
Rejestracja »
Brak produktów w koszyku