Facebook pixel
Infolinia: (22) 111 50 10
Darmowa wysyłka od 100 zł

Herbaty czerwone Pu-Erh

Wyjątkowa czerwona herbata Pu Erh powstaje poprzez dodatkowy proces fermentacji liści herbaty czarnej. Proces ten jest przerywany, a namoczone liście przykrywane są materiałem. Herbata czerwona to połączenie wyjątkowego, intensywnego smaku z doskonałymi właściwościami zdrowotnymi. Kiedyś napój przeznaczony wyłącznie dla rodziny cesarskiej, może znaleźć się na twoim stole. Ten czerwonobrązowy intensywny napar to doskonały dodatek do posiłków lub dla osób dopiero zaczynających dzień. Przez swój unikatowy smak, często określany jako goryczkowy wielu europejskich klientów wybiera do parzenia herbaty Pu Erh z dodatkami smakowymi. Sam zdecyduj czy wybierasz oryginalny aromat, czy jednak zdecydujesz się na jeden ze swoich ulubionych smaków.

Herbata czerwona Pu Erh w naszym sklepie pochodzi z wyłącznie najlepszych plantacji w Chinach. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich naszych produktów.

Czerwona herbata i jej wpływ na organizm

Wyjątkowy napar z herbaty czerwonej docenią osoby uskarżające się na problemy trawienne. Napraw działa pobudzająco na wytwarzanie enzymów w układzie trawiennym. Pobudza metabolizm, przyspieszając spalanie tłuszczów, wspomagając osoby walczące z dodatkowymi kilogramami. Wpływ Pu Erh na obniżenie ciśnienia i poprawienie krążenie krwi już dawno zostało udowodnione. Wiele ostatnio mówi się o wykorzystaniu herbaty czerwonej w procesie detoksykacji organizmu.

Jeśli więc poszukujesz wyjątkowego smaku herbaty, a zarazem zależy Ci na zdrowiu, zapraszamy do zaczęcia swojej przygody z herbatą czerwoną. Najlepsza cena w naszym sklepie internetowym!

czytaj więcej...
Herbaty > Herbaty czerwone Pu-Erh

Mini Pu-Erh Toucha

0,70 zł 1szt.
Herbaty > Herbaty czerwone Pu-Erh

Pu-Erh

7,00 zł 100g
Herbaty > Herbaty czerwone Pu-Erh

Pu-Erh Royal Palace

19,00 zł 100g
KawaiHerbata.com Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024r.