menu
Kontakt
email: arkom@kawaiherbata.com
tel. (22) 371 46 37
tel. 502 858 007

Black Long Zhu

Wybierz opakowanie:


Ilość:

39.00 zł 100g

Black Long Zhu

Ekskluzywna herbata na specjalne okazje. Ta niecodzienna, efektownie wyglądająca propozycja pochodzi z chińskiej prowincji Fujian znanej z korzystnych warunków klimatycznych. Świeżo zebrane młode listki i pączki szlachetnej odmiany krzewu herbacianego zostały poddane tradycyjnemu procesowi fermentacji i suszenia, a następnie zwinięte w małe perełki.

Napar z herbaty Long Zhu uważany jest przez koneserów za prawdziwy rarytas. Po zaparzeniu kuleczki herbaciane rozwijają się pięknie, uwalniając bogaty, wyrazisty smak i niepowtarzalny aromat. Już pierwszy łyk pobudza zmysły i cieszy podniebienie szlachetnym smakiem. Młode pączki generują korzystne związki organiczne i zdrowie z nich płynące, a teina w nich zawarta pobudza i dodaje energii.

Herbata Long Zhu to specyficzny produkt polecany osobom ceniącym sobie oryginalne, niespotykane smaki zamknięte w ciekawej formie. Warto pamiętać, że po zaparzeniu napar znacznie zwiększa swoją objętość, więc dobrze jest przygotowywać go w stosunkowo większym naczyniu.

Sposób zaparzania:
Ilość herbaty: 1 łyżeczka na filiżankę
Temperatura wody: ok. 95°C
Czas parzenia: 3-5 min.

Skład: 100% herbata czarna Long Zhu

Kraj pochodzenia: Chiny

 
Logowanie »
Rejestracja »
Rejestracja »
Brak produktów w koszyku