menu
Kontakt
email: arkom@kawaiherbata.com
tel. (22) 371 46 37
tel. 502 858 007
Promocje

Kenia GFOP Marylin

Wybierz opakowanie:


Ilość:

19.90 zł 100g

Kenia GFOP Marylin

Kenia  GFOP Marylin plasuje się wśród najszlachetniejszych czarnych herbat na rynku, a swój wspaniały smak ujawnia już po kilku minutach parzenia. Jej napar ma bursztynowy kolor i wyrazisty, intensywny smak o głębokim aromacie. Przypomina połączenie najlepszych nut  Yunnan i Assam.

Plantacja Marylin posiada wspaniałe warunki do uprawy herbaty wysokiej jakości. Sprzyjający mikroklimat, bliskość jeziora Wiktoria i wysokogórskie położenie plantacji tworzą idealne warunki do produkcji najlepszych listków herbacianych. Koneserzy cenią sobie ten rarytas afrykański, ponieważ zawiera jedyne w swoim rodzaju nuty smakowe.

O wysokiej jakości herbaty Kenia Marylin świadczy jej oznaczenie GFOP (Golden Flowery Orange Pekoe) , które określa rodzaj listków:

Litera G (Golden) – zarezerwowana jest dla wysokogatunkowej herbaty, która daje napar o złocistym kolorze;

Litera F (Flowery) – to herbata składająca się z pączka i pierwszych dwóch listków;

Litera O (Orange) – oznacza, że herbata zawiera długie i wąskie liście, które są drugie w kolejności od pączka liściowego (często z dodatkiem pierwszych). Słowo orange nie ma tu nic wspólnego ze smakiem lub aromatem pomarańczy;

Litera P (Pekoe) – świadczy o tym, że znajdują się tu też listki nieco krótsze i grubsze, które są trzecie lub czwarte w kolejności od pączka liściowego.

Sposób zaparzania:
Ilość herbaty: 1 łyżeczka na filiżankę
Temperatura wody: ok. 95°C
Czas parzenia: 4-5 min.

Skład: 100% herbata czarna Kenia GFOP Marylin

Kraj pochodzenia: Kenia

 
Logowanie »
Rejestracja »
Rejestracja »
Brak produktów w koszyku