Facebook pixel
Infolinia: (22) 111 50 10
Darmowa wysyłka od 100 zł

Miłorząb japoński -Ginkgo Biloba - liść cięty


Wybierz opakowanie 8,50 100g
Ilość:
+ -
Produkt chwilowo niedostępny

Miłorząb japoński -Ginkgo Biloba - liść cięty

Miłorząb japoński występuje od 200 milionów lat. Obecnie rośnie w całej Azji, Ameryce Północnej, Australii, Nowej Zelandii, Europie jako drzewo ozdabiające parki i aleje.
Miłorząb japoński (Ginkgo biloba) wzmacnia nie tylko układ nerwowy, ale również układ krwionośny. Zwiększa przepływ krwi przez naczynia obwodowe, a to z kolei poprawia ukrwienie mózgu, korzystnie wpływa na nastrój oraz koncentrację, poprawia pamięć, ukrwienie mózgu, działa antydepresyjnie. Wzmacnia mózg i naczynia krwionośne, dlatego często zalecana jest w przypadkach dezorientacji, problemów z pamięcią i koncentracją, w bólach i zawrotach głowy oraz przy migrenie. Pozwala na opanowanie lęku i stresu, o który nie trudno przed egzaminem. Na pamięć najlepszy jest w postaci naparów. Bardzo często stosowany jest przy leczeniu zaników pamięci spowodowanych słabym przepływem krwi. Pomaga również usprawniać mikrokrążenie krwi w mózgu i kończynach, co potencjalnie zwiększa ilość tlenu docierającego do tkanek. Miłorząb jest pomocny w utrzymaniu sprawności fizycznej i intelektualnej, dlatego nazywa się go „eliksirem młodości”. Miłorząb japoński jest dobry również na: chorobę Alzheimera, chorobę Raynauda, impotencję, osłabienie mięśnia sercowego i zawał serca, zator mózgu – profilaktyka.

Skład: Flawonoidy (glikozydy flawonowe, niezglikozydowane bioflawonoidy), unikalne laktony diterpenowe (znane jako ginkgoidy A, B, C, J i M), seskwiterpeny (bilobalid A, elemol, eudesmol), monoterpeny, steroidy, kwasy tłuszczowe oraz toksyczne kwasy ginkgolowe.

DOBRA RADA 1 łyżeczkę zalać wodą o temperaturze nie wyższej niż 80 st. C i parzyć 2-3 minuty.

Składniki: miłorząb japoński liść cięty 100%

Alergeny: produkt może zawierać śladowe ilości glutenu, sezamu, gorczycy, SO2, soi, orzechów arachidowych oraz innych orzechów.

Sposób przechowywania: przechowywać w suchym miejscu i temperaturze poniżej 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

KawaiHerbata.com Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024r.