menu
Kontakt
email: arkom@kawaiherbata.com
tel. (22) 371 46 37
tel. 502 858 007

Golden Screw Black

Wybierz opakowanie:


Ilość:

25.00 zł 100g

Golden Screw Black

Wyjątkowa herbata, która przypadnie do gustu każdemu koneserowi herbat. Golden Screw Black składa się z długich,młodych, ciasno zwiniętych liści, których aromat skusi najbardziej wybredne podniebienia. Prezentowana czarna herbata pochodzi z Chin, ale cieszy się uznaniem i popularnością amatorów na całym świecie. Golden Screw Black jest propozycją dla tradycjonalistów, stawiających na wysoką jakość liści herbacianych, zbieranych w najpopularniejszym rejonie Yunnan. Ta tradycja sięga ponad tysiąca lat i jest kultywowana nieustannie przez tamtejszych mieszkańców. Dzięki ich wiedzy i pracy można otrzymać wyjątkowo aromatyczną mieszankę. To propozycja na każdy dzień bez względu na porę roku.

Napar z liści należy parzyć ok. 3-4 minut, zalewając białym wrzątkiem. Najlepsza temperatura wody wynosi 95 stopni Celsjusza. Po tym czasie, dobrze jest oddzielić napar od fusów. Golden Screw to prawdziwa, aromatyczna herbata o wyrafinowanym, mocnym smaku. Jej delikatny aromat i wspaniały smak świetnie komponuje się zwłaszcza z deseram, ciastami i innymi ze słodkimi rarytasami.

Teina zawarta w młodych listkach herbaty Golden Screw Black podkręca metabolizm, pomaga w koncentracji i dodaje energii. Pozwala zrelaksować się po ciężkim dniu lub rozgrzać atmosferę spotkania z bliską osobą. Działa korzystnie na układ trawienny.

Sposób zaparzania:
Ilość herbaty: 1 łyżeczka na filiżankę
Temperatura wody: ok. 95°C
Czas parzenia: 4-5 min.

Skład: 100% herbata czarna Golden Screw

Kraj pochodzenia: Chiny

 
Logowanie »
Rejestracja »
Rejestracja »
Brak produktów w koszyku