Facebook pixel
Infolinia: (22) 111 50 10
Darmowa wysyłka od 100 zł

O firmie

Serdecznie witamy wszystkich smakoszy i nie tylko na naszej witrynie poświęconej kawie i herbacie, tak bardzo dzisiaj popularnych napojów.
Chcielibyśmy zachęcić Państwa do zapoznania się ze wszystkimi czynnościami, które związane są z rytuałem zaparzania, picia, delektowania się "absolutnie doskonałą" filiżanką kawy czy herbaty.
Naszych klientów zaskakujemy odkąd istnieje firma . Zajmujemy się nie tylko dystrybucją, ale także produkcją, co powoduje, że jesteśmy liderami jakościowymi jak i cenowymi. Obserwujemy na bieżąco rynek i dostosowujemy się do potrzeb klienta.

Obecnie w naszej ofercie mamy do dyspozycji dużą gamę smakową oraz wiele rodzajów kaw wysokogatunkowych. Gwarantujemy, że ziarna są świeże i zdrowe. Kawy smakowe robione są na bazie mocnej, wysokogatunkowej kawy.

Oferta herbat jest jeszcze bardziej zróżnicowana. Zakupić u nas można herbaty czarne, zielone, czerwone, ziołowe, owocowe, białe, oraz mieszanki tych gatunków. Dodatkowo każdy rodzaj posiada własne odmian smakowych, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

W sprzedaży mamy także dużą ilość akcesoriów takich jak młynki, kubki, puszki, filiżanki, komplety stołowe, imbryczki, czajniczki, zaparzacze, podgrzewacze, i inne przybory potrzebne do parzenia i utrwalenia chwil związanych z piciem kawy i herbaty.

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby i firmy zainteresowane naszą ofertą. Pomagamy i doradzamy w tworzeniu własnych sklepów. Nasze produkty możecie znaleźć w coraz większej ilości w okolicznych sklepach, z którymi nawiązujemy ścisłą współpracę.

KawaiHerbata.com Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024r.