menu
Kontakt
email: arkom@kawaiherbata.com
tel. (22) 371 46 37
tel. 502 858 007
Promocje

Chaber (bławatek)

Wybierz opakowanie:


Ilość:

35.00 zł 100g

Chaber (bławatek)

Napary z kwiatów chabru stosuje się doustnie w przewlekłych, mało nasilonych chorobach nerek, połączonych ze skąpym wydzielaniem moczu oraz obrzękach spowodowanych zatrzymaniem wody i soli w ustroju. Pomocniczo w stanach zapalnych kłębków i miedniczek nerkowych, a także w kamicy nerkowej. Natomiast wraz z innymi ziołami również w niedostatecznym przepływie żółci do dwunastnicy.Zewnętrznie stosuje się napar z kwiatów chabru w postaci przymoczek w zapaleniu brzegów powiek oraz spojówek, a także w nadwrażliwości na intensywne promieniowanie z ekranów telewizyjnych i monitorów komputera. Ponadto stosuje się go do zmywania owłosionej skóry głowy w łupieżu i grzybicy.

Dodatek płatków bławatka do herbaty, nalewki, sałatki, wypieków, deseru czy innej potrawy sprawi, że zamieni się ona w oryginalne, wykwintne dania.

Osoby z alergią i wrażliwe na nowe pokarmy powinny jedzenie kwiatów bławatka zaczynać od niewielkich ilości, pojedynczych sztuk.

Skład: płatki bławatka 100%

Kraj pochodzenia: Polska.

Alergeny: produkt może zawierać śladowe ilości glutenu, sezamu, gorczycy, SO2, soi, orzechów arachidowych oraz innych orzechów.

Sposób przechowywania: przechowywać w suchym miejscu i temperaturze poniżej 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

 
Logowanie »
Rejestracja »
Rejestracja »
Brak produktów w koszyku