menu
Kontakt
email: arkom@kawaiherbata.com
tel. (22) 371 46 37
tel. 502 858 007

Puszka 100g - Ptaki - 70193

Ilość:

19.00 zł 1 op.
Produkt chwilowo niedostępny

Puszka 100g - Ptaki - 70193

Puszka z motywem ptaka o pojemności 100 g. Gustowny pojemnik na kawę, herbatę, słodycze i inne sypkie produkty. Do wyboru są dwa rodzaje ptaków: zimorodek (niebieski) i żołna (z zielonym ogonem). Całość lekko metalizowana, ma wygodne, dobrze dopasowane wieczko w stalowo-granatowym odcieniu.

Taka puszka to świetny upominek dla bliskiej nam osoby. Zapraszamy do zakupu herbaty lub kawy z naszej oferty, którą można wypełnić taką puszkę.

Wymiary puszki to: podstawa 8 x 6,4 cm; wysokość 10,9 cm (wieczko 1,4 cm i pojemniczek 9,5 cm)

Proszę podać w komentarzu jaki wzór ma być (rodzaj ptaka lub jego kolor), w przypadku braku takiej informacji wyślemy losowo rodzaj z dwóch podanych.

 Zimorodek jest polskim ptakiem, posiadającym piękne kolorowe upierzenie z przewagą niebieskiego kolor, który wyróżnia go pośród innych ptaków. Spód ciała i policzki ma rdzawobrązowe, a gardło białe. Ma długi dziobek i krótkie nóżki. Długość jego ciała to około 16-18 cm. Jest zwinnym ptakiem polującym na ryby i wodne owady. Zamieszkuje tereny nizinne, składa około 6-8 białych jaj. Trudno przyjrzeć się dokładnie temu ptakowi, bo jest niezwykle szybki i potrafi dobrze się ukrywać. Należy do gatunku chronionego.

Żołna jest ptakiem o niezwykle barwnym upierzeniu. W Polsce przebywa od maja do września. Zakłada gniazda czyli norki w stromych skarpach. Ptaki to są owadożerne. Samica składa do 10 jaj, a pisklętami opiekują się oboje rodzice. Żyją w koloniach lęgowych. Ptakom tym lubią przyglądać się nie tylko ornitolodzy.

 
Logowanie »
Rejestracja »
Rejestracja »
Brak produktów w koszyku