menu
Kontakt
email: arkom@kawaiherbata.com
tel. (22) 371 46 37
tel. 502 858 007

Gruszka liofilizowana - 25 g

Ilość:

Cena promocyjna:

6.90 zł 1 op.
Stara cena:
8,90zł  

Gruszka liofilizowana - 25 g

Gruszki zawierają dużo potasu, błonnika, żelaza i witaminy C, także sporo cukrów prostych. Gruszka zawiera Witaminę E i Ryboflawinę. Ryboflawina przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu żelaza i pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu czerwonych krwinek. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Jedzenie gruszek pobudza trawienie i likwiduje zaparcia. Owoce te mają też właściwości moczopędne i pomagają regulować ciśnienie. Spożywanie gruszek może pobudzać nasz mózg do wydajniejszego działania. W swoim składzie zawierają bor. To za jego sprawą łatwiej nam pracować umysłowo. Bor pobudza szare komórki do wytężonej pracy oraz poprawia możliwości koncentracji.

Jedzenie gruszek zalecane jest przy zapaleniu dróg moczowych i kamicy nerkowej. Gruszki zaleca się również osobom zagrożonym anemią. Jako jeden z niewielu owoców mają w swoim składzie chemicznym jod, co powoduje, że pozytywnie wpływają na funkcjonowanie tarczycy i zapobiegają jej schorzeniom. Są bogate w błonnik i węglowodany proste. 

Wartość energetyczna w 25 g: 88kcal (371 kJ)

Wartości odżywcze w 100 g: 351 kcal (1485 kJ)/ Tłuszcz 1,2 g/ Kwasy tłuszczowe nasycone 0,2g/ Węglowodany 75g/ Cukry11g/ Błonnik 13g/ Białko 3,6 g/ Sól 0,03g (wartości odżywcze zostały obliczone na podstawie "Tabel składu i wartości odżywczej żywności" wydawnictwa  Lekarskiego PZWL).

Skład: 100% gruszki liofilizowane

Kraj pochodzenia: Polska.

Przechowywać w suchym miejscu i szczelnym opakowaniu.

 
Logowanie »
Rejestracja »
Rejestracja »
Brak produktów w koszyku