Facebook pixel
Infolinia: (22) 111 50 10
Darmowe zwroty do 30 dni
Darmowa wysyłka od 100 zł

Romeo i Julia


3,50 1 op.
Ilość:
+ -
Produkt chwilowo niedostępny

Romeo i Julia

Herbata zielona, której listki zwinięto na kształt przytulającej sie pary zakochanych. W środku ukryte są dwa kwiaty: pełnika europejskiego i jaśminu. "Główka zajączka" po zalaniu wodą rozwija się i „rozkwita” jak kwiat, rozpoczynając niezwykły spektakl. Ze względu na swój wytrawy smak i artystyczny wygląd zalicza się ją do rzadkich, herbacianych przysmaków. Produkowana w małych ilościach.

Herbata ta świetnie nadaje się na prezent. Jest nie tylko niespodzianką miłą, ale również smaczną i zdrową. Herbata „kwitnąca” na pewno zaskoczy i ucieszy osobę obdarowaną.

Sposób zaparzania herbaty: herbatę wrzucamy do wody o temperaturze około 95ºC. Najlepiej zaparzać tę herbatę w szklanym dzbanku, aby mogła się w pełni rozwinąć i ukazać swój niezwykły wygląd. Parzymy do chwili kiedy listki rozwiną się całkowicie, ukazując ich artystyczne walory. Następnie przelewamy napar do filiżanek. Herbata nadaje się do ponownego zalania wodą, tym razem o temperaturze ok. 70-80º C przez 3 - 4 min. Czynność tę można powtórzyć jeszcze raz do utraty smaku.

Skład: herbata zielona, kwiat pełnika europejskiego i jaśminu.

Kraj pochodzenia: prowincja Fujian, Chiny.

Sposób przechowywania: przechowywać w suchym miejscu i temperaturze poniżej 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

KawaiHerbata.com Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021r.