Facebook pixel
Infolinia: (22) 111 50 10
Darmowe zwroty do 30 dni
Darmowa wysyłka od 100 zł

You & Me


You & Me

Niezwykle pięknie rozwijająca się herbata kwitnąca, której najmłodsze listki (herbaty białej i zielonej) otulają kwiaty pełnika europejskiego, jaśminu i lichii. Po zaparzeniu całość artystycznie rozwija się niczym kwitnący kwiat ukazując ich unikalne walory. Całość symbolizuje przytulającą się do siebie parę bliskich sobie osób, które łączy ze sobą ta sama idea.

Herbata ta świetnie nadaje się na prezent. Jest nie tylko niespodzianką miłą, ale również smaczną i zdrową. Herbata „kwitnąca” na pewno zaskoczy i ucieszy osobę obdarowaną.

Sposób zaparzania herbaty: herbatę wrzucamy do wody o temperaturze około 95ºC. Najlepiej zaparzać tę herbatę w szklanym dzbanku, aby mogła się w pełni rozwinąć i ukazać swój niezwykły wygląd. Parzymy do chwili kiedy listki rozwiną się całkowicie, ukazując ich artystyczne walory. Następnie przelewamy napar do filiżanek. Herbata nadaje się do ponownego zalania wodą, tym razem o temperaturze ok. 70-80º C przez 3 - 4 min. Czynność tę można powtórzyć jeszcze raz do utraty smaku.

Skład: herbata zielona i biała, kwiaty: pełnika europejskiego, jaśminu i lichii.

Kraj pochodzenia: prowincja Fujian, Chiny.

Sposób przechowywania: przechowywać w suchym miejscu i temperaturze poniżej 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

KawaiHerbata.com Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020r.