Facebook pixel
Infolinia: (22) 111 50 10
Darmowe zwroty do 30 dni
Darmowa wysyłka od 100 zł

Zakochane Serce


3,90 1 op.
Ilość:
+ -
Produkt chwilowo niedostępny

Zakochane Serce

Zwinięte w kształcie serca listki herbaty zielonej i białej, które otulają kwiaty lilii, jaśminu i lichii. Zalane wodą „rozkwitają” jak kwiat, rozpoczynając niezwykły spektakl. Ze względu na swój wytrawy smak i artystyczny wygląd zalicza się ją do rzadkich, herbacianych przysmaków. Produkowana w małych ilościach.

Świetnie nadaje się na prezent, zwłaszcza dla zakochanych i osób, która mają dobre serce. Jest nie tylko niespodzianką miłą, ale również smaczną i zdrową. Herbata „kwitnąca” na pewno zaskoczy i ucieszy osobę obdarowaną.

Sposób zaparzania herbaty: kulkę herbaty wrzucamy do wody o temperaturze około 95ºC. Najlepiej zaparzać tę herbatę w szklanym dzbanku, aby mogła się w pełni rozwinąć i ukazać swoje artystyczne walory. Parzymy do chwili kiedy listki rozwiną się całkowicie, ukazując ich artystyczne walory. Następnie przelewamy napar do filiżanek. Herbata nadaje się do ponownego zalania wodą, tym razem o temperaturze ok. 70-80º C przez 3 - 4 min. Czynność tę można powtórzyć jeszcze raz do utraty smaku.

Skład: herbata zielona i białej, kwiaty: lilii, jaśminu i lichi.

Kraj pochodzenia: prowincja Fujian, Chiny.

Sposób przechowywania: przechowywać w suchym miejscu i temperaturze poniżej 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

KawaiHerbata.com Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021r.