menu
Kontakt
email: arkom@kawaiherbata.com
tel. (22) 371 46 37
tel. 502 858 007

Assam GFOP

Wybierz opakowanie:


Ilość:

10.50 zł 100g

Assam GFOP

Indyjska prowincja Assam to magiczne miejsce, które od wieków kojarzone jest z przepyszną czarną herbatą, charakteryzująca się łagodnym smakiem. Położenie geograficzne, bliskość Himalajów, żyzne gleby oraz wilgotny klimat zapewniają wysokiej jakości uprawy. Wszystko to sprawia, że do Europy trafiają wyborne suszone listki, których szlachetny smak pobudza zmysły.

Herbata czarna Assam GFOP jest rarytasem wśród podobnych artykułów. Jej skrót GFOP (Golden Flowery Orange Pekoe) oznacza, że jest to herbata ze „złotymi tipsami”, czyli koniuszkami złocistożółtych pączków.

Daje napar o bursztynowym kolorze i głębokim, lekko słodowym aromacie. Smak gotowego napoju jest wyrazisty i intensywny. Dobrze komponuje się z mlekiem i miodem. Delikatna słodycz i jasny kolor sprawiają, że herbata Assam jest rozwiązaniem, polecanym zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Jej szlachetny smak doceniany jest przez ludzi na całym świecie. Assam GFOP zalicza się do jednych z najbardziej popularnych i najczęściej kupowanych herbat. Zdecydowanie polecana dla osób stawiających na bogactwo aromatów, przy zachowaniu subtelnej nuty.

Sposób zaparzania:

Ilość herbaty: 1 łyżeczka na filiżankę

Temperatura wody: ok. 95°C

Czas parzenia: 4-5 min.

Skład: herbata czarna Assam GFOP 100%.

Kraj pochodzenia: Indie.

Sposób przechowywania: przechowywać w suchym miejscu i temperaturze poniżej 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

 
Logowanie »
Rejestracja »
Rejestracja »
Brak produktów w koszyku