menu
Kontakt
email: arkom@kawaiherbata.com
tel. (22) 371 46 37
tel. 502 858 007

Snow Dragon

Wybierz opakowanie:


Ilość:

67.00 zł 100g

Snow Dragon

    Najwyższej jakości herbata ręcznie zbierana wczesną wiosną w ogrodzie herbaty Dongzhai, który znajduje się na wysokości około 1500 metrów n.p.m. Snow Dragon jest jedną z najdroższych i najbardziej cenionych herbat na świecie. Jej najmłodsze, nierozwinięte jeszcze listki i pączki, rosnące na szczycie herbacianego krzewu, maja jasny, prawie biały kolor. Pochodzą wyłącznie z krzewów gatunku Da Bai.

    Przejrzysty napar połyskuje złotem, a jej smak charakteryzuje niezwykła harmonijność. Idealna dla koneserów herbat oraz miłośników zdrowego i ekologicznego stylu życia!

Snow Dragon posiada wiele właściwości zdrowotnych:

  • - jest źródłem naturalnych antyutleniaczy, przez co spowalnia proces starzenia komórek;
  • - jej właściwości antymutagenne i antyoksydacyjne wspomagają kuracje, które przeciwdziałają powstawaniu zmian nowotworowych;
  • - wspomaga ochronę naczyń krwionośnych;
  • - zawiera dużo kofeiny dzięki czemu działa na organizm pobudzająco, poprawia zdolność koncentracji i stymulują krążenie;
  • - pomaga w obniżaniu złego cholesterolu;
  • - korzystnie oddziałuje na procesy trawienne.

Sposób zaparzania:

Ilość herbaty: 1 łyżeczka na 200 ml

Temperatura wody: 70°C

Czas parzenia: 3 min. Można zaparzać trzy razy. Każde kolejne parzenie wydłużamy o 1 min.

Pamiętaj, aby podczas parzenia czas w sumie wynosił maksymalnie 12 minut, ale był rozłożony na trzy parzenia. Rozdzielając czas parzenia na kilka zalań możemy uzyskać subtelny napar i cieszyć się nim dłużej. W przypadku herbat białych warto zwracać uwagę na takie szczegóły.

 
Logowanie »
Rejestracja »
Rejestracja »
Brak produktów w koszyku